Гарантовано доставимо будь-який вантаж в Україні, міські перевезення

Про компанію

R

Для бізнесу і приватних осіб

R

Гарантії пунктуальності та якості

R

Ексклюзивні умови для кожного клієнта

R

На зв’язку з вами 24/7

Вантажні перевезення по Україні

Компанія «ТОВ МАК-ГРУП» займається вантажоперевезеннями по всій Україні, Європі та країнах СНД. У нас великий досвід перевезення вантажів, і розв’язання різноманітних проблем з ними. Серед наших клієнтів:
приватні особи, малий / середній бізнес, індивідуальні підприємці, заводи виробники, і виробничі компанії. У такій великій країні як Україна, логістика займає дуже важливу частину в будь якій виробничій компанії. Ми готові запропонувати комплексний підхід до вирішення логістичних завдань для вашого бізнесу.

Перевезти вантаж по місту

Перевезти техніку, обладнання, продукти харчування, які вимагають
температурного режиму. Негабаритний вантаж, який перевищує допустимі розміри. Також можна замовити послугу автокрана, для навантаження і вивантаження обладнання.

Якщо потрібно завантажити самостійно на автомобіль вантаж і перевезти, ми використовуємо автомобілі з маніпулятором, яким це під силу. У разі необхідності можемо надати автомобіль з гідробортом для перевезення вантажу по Україні. Найважливіше для нас – зберегти ваш час, так як ми прекрасно знаємо його ціну.

Грузоперевозки по області

Ми плануємо графік і розклад відправлень нашого транспорту. Тому, працюючи з нами, ви завжди можете бути впевнені що ваш вантаж буде доставлений в чіткий термін!

Наші безсумнівні переваги- ексклюзивні умови для кожного клієнта, великий вибір транспорту, вантажопідйомністю від 1 тонни і вище. Також в наявності автомобілі з рефрижератором і ізотермічним кузовом, бортові автомобілі, автомобілі платформа, для перевезення контейнерів. Єврофури з усіма видами навантаження (завантаження ззаду, збоку,верхне завантаження необхідно для навантаження краном або кран-балка.

Представництво у всіх обласних центрах України

Ми любимо вирішувати логістичні завдання будь-якої складності! 

КОНТАКТИ

+38 (095) 026-60-10

EMAIL

logistic.makgroup@gmail.com

VIBER

+38 (095) 026-60-10

TELEGRAM

+38 (095) 026-60-10

WHATSAPP

+38 (095) 026-60-10

Отримайте розрахунок вартості